Poziv za dostavu Ponude za UO Trogir

UDRUŽENJE OBRTNIKA TROGIR, Ulica dr. Franje Tuđmana 26, 21220 Trogir

Tel./fax: 021 884 452

e-mail: udruzenje.obrtnika.trogir@st.t-com.hr

Trogir, 09. travnja 2019.

Na temelju odluke Upravnog odbora Udruženja obrtnika Trogir, Udruženje obrtnika Trogir objavljuje

POZIV ZA DOSTAVU PONUDE

za nabavu, izradu i montažu zavjesa

Naručitelj: Udruženje obrtnika Trogir, Ulica dr. Franje Tuđmana 26, 21220 Trogir

Predmet nabave:  Zavjese za zamračivanje za uredsku prostoriju

– dekor tkanina dimenzija 280 cm širina x 310 cm visina (uključeni porubi),  kom 3,

– odgovarajuća traka.

– zastornica (karniša) sa dodacima i vijcima za zavjese dužine 5,8 m, (prikladna stropna),  kom 1

– boja u dogovoru s naručiteljem.

U cijenu ponude mora biti uračunata izrada, dostava i montaža.

Odredbe o cijeni ponude:

Ponuda treba sadržavati cijenu u kunama koja uključuje materijal, izradu, dostavu i montažu ; treba biti navedena cijena iskazana bez PDV-a, posebno iskazani PDV i ukupna cijena s PDV-om.

Rok za dostavu ponude: 15. travnja 2019. godine

Rok važenja ponude: najmanje 40 dana od isteka roka za dostavu ponude

Kriterij odabira ponude: najbolji odnos cijene i kvalitete

Dokaz sposobnosti:

Naručitelj zadržava pravo tražiti izvadak iz sudskog, obrtnog, strukovnog ili drugog odgovarajućeg registra i dokaze financijske sposobnosti odnosno dokaza o solventnosti prilikom odabira ponude, ne starije od 30 dana od objave poziva. Ponuditelji mogu biti fizičke i pravne osobe.

Mjesto isporuke i montaže: Udruženje obrtnika Trogir, Ulica dr. Franje Tuđmana 26, 21220 Trogir

Obavijest o odabiru ponude: u roku 10 dana od isteka roka za dostavu ponude

Način realizacije nabave: Narudžbenica.

Rok izvršenja: 30 dana od dana izdavanja narudžbenice.

Način plaćanja: Transakcijski račun po isporuci i montaži i izdanom računu

Posebne odredbe: Udruženje obrtnika Trogir nije obveznik Zakona o javnoj nabavi.

Zainteresirani ponuditelji, prije podnošenja ponude, mogu izvršiti uvid u uredskoj prostoriji Udruženja radi provjere dimenzija.                                                                                                                  Naručitelj zadržava pravo ne prihvatiti niti jednu ponudu bez obveze snošenja troškova ponuditeljima za dostavljanje ponude.

Poziv je objavljen na Internet stranici obrtnicka-komora-split.hr i oglasnoj ploči Udruženja 09. travnja 2019.

Predsjednica Udruženja obrtnika Trogir:

Marija Hell