Održana radionica: MOGUĆNOSTI OSTVARIVANJA BESPOVRATNIH SREDSTAVA ZA OBRTNIKE PUTEM NATJEČAJA GRADA I ŽUPANIJE

Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije nastavila je s ciklusom besplatnih radionica o mogućnostima ostvarivanja bespovratnih sredstava za obrtnike. Nakon inicijalne radionice koja je izazvala veliki interes obrtnika, ovaj put fokus predavanja bio je na natječajima Grada i Županije. Kako pripremiti i prijaviti projektnu prijavu, kome se obratiti za pomoć u pisanju projekata i gdje pratiti aktualne natječaje i natječaje u najavi… neka su od pitanja na koje su obrtnici dobili odgovore na ovoj radionici.

Radionica se održala u četvrtka 17. ožujka s početkom u 18 sati u prostorijama Obrtničke komore na adresi Ruđera Boškovića 28 u Splitu. Kao i prvi put, predavačica je bila Ana Jerkunica, voditeljica Odsjeka za provedbu ITU mehanizma iz Službe za međunarodne i EU projekte Grada Splita.