Održana besplatna radionica – “Zaštita na radu”

Dana 25.04.2022.g. u prostorijama Obrtničke komore Split održala se radionica “Zaštita na radu” za članove priobalnih obrtničkih komora: Zadarske, Šibensko-kninske, Dubrovačko-neretvanske i Splitsko-dalmatinske županije, koja je bila organizator i domaćin.

Na radionici su obrtnici na licu mjesta mogli saznati sve što se tiče zaštite na radu i propisa koji se moraju poštivati kako bi zaštitili sebe, svoje djelatnike i druge osobe s kojima u svom radu dolaze u kontakt.

Radionicu je održala gospođa Emanuela Dadić iz Državnog inspektorata koja je istaknila i važnost ovog tipa suradnje Obrtničke komore sa inspektoratom u cilju edukacije obrtnika, a sve kako bi oni pravilno poslovali i kako bi se kažnjavanje obrtnika od strane inspekcija svelo na najmanju moguću mjeru.