Obrtnička komora Split sudjelovala je na 21. Međunarodnom sajmu SASO 2017.

U Spaladium areni je od 25.-29.10.2017. održan 21. Međunarodni sajam SASO, na kojem je Obrtnička komora Split sudjelovala na 120 m2 izložbenog prostora. Osim obrtnika izlagača, na sajmu se predstavilo i 5 obrtničkih škola iz naše županije, kojima je Obrtnička komora Split financirala nastupanje.

IMG_3628

Na Sajmu SASO obrtnici izlagači ostvarili su veliki broj poslovnih kontakata, a obrtničke škole su prezentirale svoje radove kako bi se što veći broj djece u budućnosti odlučio za upis u obrtnička zanimanja. Također je na Sajmu održan i veliki broj stručnih događanja i radionica, među kojima je održan i “PRVI INFO DAN” u organizaciji Hrvatske obrtničke komore. Svrha Info dana je bila edukacija poslodavaca u svrhu što većeg primanja naučnika u svoje radionice.

IMG_3698 IMG_3735

Pozivamo sve naše članove koji vide interes nastupanja na Sajmu SASO da nam se jave i dogodine nastupe zajedno sa nama, jer im Obrtnička komora Split temeljem ugovora sa organizatorom Sajma omogućuje nastupanje po povlaštenim cijenama.

IMG_3618 IMG_3621