Obrtnici – za stradale od potresa

Hrvatska obrtnička komora – HOK pokrenula je humanitarnu akciju pod nazivom “Obrtnici za stradale od potresa” kojom se prikupljaju sredstva i organizira pomoć za područja stradala u potresu.
U sklopu akcije otvoren je žiro račun na koji se mogu uplatiti donacije.
Broj žiro-računa za donacije je HR29 2340 0091 5111 1052 1, s pozivom na broj HR00, OIB uplatitelja. Za uplate iz inozemstva potrebno je navesti swift adresu: PBZGHR2X.
Isto tako u sklopu akcije, Obrtnička komora Splitsko-dalmatisnke županije poziva sve zainteresirane obrtnike koji osobno mogu pružiti pomoć na terenu; traže se obrtnici električari, vodoinstalateri, statičari, te oni koji posjeduju kamion-dizalice (kran od 15-20 m)
Za sve koji se odluče svojim radom i znanjem pomoći na terenu osiguran je smještaj i hrana.
Kontakt osoba za prijavu je IVAN GOTOVAC mob: 098 213 – 231, a prijaviti se mogu i na Obrtnička komora Split: 470-114