Obrtnici iz naše županije sudjelovali su na 14. Obrtničkim sportskim igrama u Malom Lošinju

Završile su 14. Obrtničke sportske igre, koje su se ove godine, nakon pauze zbog pandemije, ponovno održale od 12.-.15.05.2022.g. u Malom Lošinju.

Obrtnička komora SDŽ je također sudjelovala na igrama sa oko 40 sudionika koji su se natjecali u malom nogometu, tenisu, stolnom tenisu, kuglanju, potezanju užeta, pikadu i odbojci na pijesku, te je osvojila srebro u kategoriji potezanja užeta.

Ukupni pobjednik igara je Obrtnička komora Zagreb, drugo mjesto pripalo je Obrtničkoj komori Primorsko-goranske županije, a treće mjesto je osvojila Obrtnička komora Varaždinske županije.

Čestitamo svima na osvojenim medaljama, a posebno našim natjecateljima na osvojenom 2. mjestu u potezanju užeta.